Fotografia wnętrz i nieruchomości

Jeśli chcesz, aby Twoje pomieszczenia, nieruchomości i architektura wyglądały pięknie na zdjęciach, a także zwiększyć atrakcyjność oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty fotografii wnętrz i nieruchomości. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi na terenie Białegostoku i okolic.

Ceny za nasze usługi są ustalane indywidualnie, już od 170zł netto. Cena zależy od charakteru fotografowanego miejsca oraz wymagań klienta. W zależności od konkretnego zlecenia ilość wykonanych zdjęć również może się różnić.

Wszystkie wykonane przez nas zdjęcia są poddane retuszowi i wykonane w technice HDR, co pozwala oddać rzeczywisty i atrakcyjny charakter pomieszczeń. Dzięki temu, Twoja nieruchomość będzie prezentować się jak najlepiej na zdjęciach, co zwiększy szanse na znalezienie odpowiedniego klienta.

Nasza oferta obejmuje fotografię wnętrz i nieruchomości, a także zewnętrzne zdjęcia budynków i otoczenia. Nasze zdjęcia są idealne do wykorzystania w ofertach sprzedaży lub wynajmu, na stronach internetowych, w katalogach oraz na plakatach i ulotkach reklamowych.

Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość zdjęć oraz kompleksowe podejście do każdego zlecenia.

Plan

(Price)

Email Previews

Builder

Page Testing

Interactive Testing

Spam Filter Tests

500,000 Tracking Opens

text

text

text

text

text

text

Packshot

od 25zł netto

Zdjęcia wysokiej jakości, poddane obróbce graficznej i retuszowi. Zdjęcie na dowolnym tle, o dużej rozdzielczości. Odzież (typu duch)

od 40zł netto

Zdjęcie odzieży na manekinie typu duch. Produkt wyszparowany do białego tła, bez widocznego manekina.

Reklamowe

Cena do uzgodnienia

Realizacja aranżowanych sesji fotograficznych. Najbardziej czasochłonny proces tworzenia zdjęć.


Wnętrz

od 190zł netto

Zdjęcia są poddane retuszowi i wykonane w technice HDR, aby oddać rzeczywisty i atrakcyjny charakter pomieszczeń.